لبخندی دیگر به ستاره ها

وقتی بچه بودیم آرزوها و هدفامون و همه چیزمون کوچیک بود ، از کنار همه چیز به سادگی میگذشتیم و هیچ چیز جز مردن گربه ای که هر روز اضافی غذامونو بهش میدادیم اذیت و ناراحتمون نمی کرد.

هیچ وقت قهر و دعوامون بیشتر از چند ساعت طول نمی کشید.

همیشه بعد از خوردن غذا از پدر و مادرمون تشکر میکردیم اما حالا چی ؟

حالا که به بیشتر آرزوهایی که داشتیم رسیدیم ، قد کشیدیم و بزرگ شدیم اطرافیانمون رو خیلی کوچک تر از خودمون می بینیم و از بالا بهشون نگاه می کنیم و یا بعضی وقتا حتی اونا رو نمی بینیم  اونایی که یه روز تنها یار و یاور زندگیمون بودن و ناراحتی و غم اونا مثل خنجری توی قلبمون فرو می رفت .

ولی حالا چمون شده که حتی از دیدنشون هم خوشحال نمی شیم چرا مایی که از مردن گربه همسایه ناراحت و غمگین می شدیم حالا از مردن بهترین هامون هم ناراحت نمیشیم .

چرا دیگه با لبخند به ستاره ها نگاه نمی کنیم و براشون اسم نمیزاریم ؟

چرا وقتی توی خیابون راه میریم نمی خندیم و نمی دوییم؟ شاید اونقدر بزرگ شدیم که خودمونو نمی بینیم .

چرا هر چقدر فکر میکنیم بچگیمون یادمون نمیاد ؟

ولی شاید اینجوری بهتر بتونم بگم ، ما انقدر کوچیک شدیم که قلب بزرگمون برامون سنگینی میکرد که اونو یه جایی جا گذاشتیم جایی که هر چقدر هم فکر کنیم یادمون نمیاد چون خیلی وقته که از اون روز و شب میگذره .

واقعا اینجوری بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

www.zaraban-20.blogfa.com

/ 5 نظر / 8 بازدید
مجتبی ابراهیمی چکووری

عزیزم ناراحت نشو بچه که بودیم عقلمون نمیرسید اما دل بزرگی داشتیم اما وقتی بزرگ شدیم عقلمون همونقدری موند هیچ دلمونم اونقدر کوچیک شده که جز خودمون هیچ کس توش جا نمیشه

مریم

وقتی بچه بودیم اگه می خندیدیم از ته دل بود و گریه هامون واقعی اگه کسی رو دوست نداشتیم راحت بهش میگفتیم عشقمون به آدم هارو فریاد میزدیم اما حالا...................

هستی

و چه زیبا بود آرامش خاطر کودکی و در حال زیستن و به آینده نیندیشیدن و در ذهن بر روی تمام نگرانیهای دنیا بستن . انگار همه چیز همون جوری بود که باید باشه. آیا الان همه چیز اونجوری که باید باشه نیست؟؟؟

آرزو

قلب ما اینقدر بزرگه که تو مشت دنیا هم جا نمی شه!! فقط کافی باورش کنیم و کمی در سکوت به درد دلش گوش بدیم. حرفهای قشنگی از روزهای خوب برامون داره. حرفهایی که شاید اگه گفته شن ، اگه نوشته شن، ... دیگه روزمرگی و خستگی و... برامون معنا نخواهد داشت. ...

مری

وقتی بچه بودم با خوشحالی بزرگترین ستاررو انتخاب میکردم وداد میزدم این مال منه..............یادش بخیر